Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

 •  Siparişlerim ile ilgili bilgiyi nasıl alabilirim?

Siparişleriniz ile ilgili bilgileri müşteri panelinizden takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa ise [email protected] adresine mail yollayabilir veya +90 277 0277 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 •  Kabul ettiğiniz ödeme şekilleri nelerdir?

15weststudio.com’da tüm kredi kartları geçerlidir. Ödemenizi aynı zamanda havale yoluyla da gerçekleştirebilirsiniz. Havale yoluyla gerçekleştirilecek ödemeler için gerekli banka bilgilerimiz, ödeme sayfasında belirtilmektedir.

 •  Verdiğim siparişi değiştirebilir miyim?

Verdiğiniz siparişe ait ürünler üretim bandına alınmadıysa siparişinizi değiştirebilir veye iptal edebilirsiniz. İşimizin doğası gereği ürünler sipariş üzerine üretildiğinden ötürü, üretimine başlanılan ürünlerde değişiklik veya iade yapamıyoruz.Üretime alınan ürünler iptal edilmez.

 •  Kredi kartı bilgilerimi yazmak ne kadar güvenli?

15weststudio.com’da gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. SSL güvenlik ve Fraud önleme hizmetleri ile kişisel bilgileriniz güvende olacaktır.

 •  Siparişim hesabımdan hangi para birimi ile çekilecektir?

Siparişiniz TL para birimini desteklemektedir.

KARGO

 •  Kargoma ait mail aldım fakat ürünüm daha gelmedi. Ne yapmalıyım?

Size gönderdiğimiz kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için [email protected] adresine mail yollayabilir veya +90 212 227 02 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 •  Sepetimde birden fazla ürün teslim süresi farklı olan ürünler olduğunda nasıl bir teslim süresi geçerli olacaktır?

Bu tip bir durumda sepette olan en uzun teslim süreli ürün sizin ürün teslim süreniz olacaktır. Buna bir de kargo teslim süresi eklenecektir.

 •  Geç kalan siparişim var, ne yapmalıyım?

Teslim edilmesi gereken tarihi geçmiş olan siparişleriniz için [email protected] adresine mail yollayabilir veya +90 212 227 02 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 •  Hangi ülkelere kargo gönderimi yapıyorsunuz?

15 West tüm dünyaya gönderim hizmeti sunmaktadır.İstanbul içi gönderimlerinizde kargolama ücreti ürün fiyatına dahildir. İstanbul dışı gönderimleriniz için tercih ettiğimiz taşıma şirketi ile sizin adınıza gönderimi ayarlamaktan mutluluk duyarız.Sizin için özel kargolama fiyatı çalışabilmemiz için, [email protected] adresine email atmanız gerekmektedir. Yaklaşık 3 ila 5 iş günü içinde de göndermek istediğiniz adresin kargolama fiyatıyla geri dönüş yapılacaktır.

 •  Her ürün her ülkeye gönderiliyor mu?

Her ürün müşterinin gönderim masraflarını karşıladığı takdirde her ülkeye gönderilebiliniyor.

 •  Kargo ücreti neye göre belirleniyor?

Ürünlerin kg/desi hesaplarına ve ürünün gideceği adrese göre kargo ücreti hesaplanmaktadır.

 •  Kargomun takibini nasıl yapacağım?

Kargonuza ait takip kodu size mail olarak yollanacaktır. Verilecek link üstünden kargonuzu takip edebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİMLER

 •  Satın aldığım ürünü geri vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız [email protected] adresine mail yollayabilir veya +90 212 227 02 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Memnuniyetsizliğiniz üretim hatasından dolayı ise, hatalı olan ürünler teblig edildikten sonra, hatanın boyutuna göre 3 ila 10 gün içinde15 West tarafından düzeltilecektir. Hatası bulunmayan ürünlerde, ürün müşterinin siparişi doğrultusunda üretildiği için, iade yapılamaz. Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

 •  Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız [email protected] adresine mail yollayabilir veya +90 212 227 02 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Memnuniyetsizliğiniz üretim hatasından dolayı ise, hatalı olan ürünler teblig edildikten sonra, hatanın boyutuna göre 3 ila 10 gün içinde15 West tarafından düzeltilecektir. Hatası bulunmayan ürünlerde, ürün müşterinin siparişi doğrultusunda üretildiği için, değişim yapılamaz. Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş  ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

 •  Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürün hasarlı çıktığı takdirde [email protected] adresine mail yollayabilir veya +90 212 227 02 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.En kısa zamanda tarafınıza gerekli dönüş yapılacaktır.

 •  Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda [email protected] adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya +90 212 227 02 77 numaralı telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

 • Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.)

 • Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

 • Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

Üretim süremiz 3 il 6 hafta arasındadır. Sipariş edilen ürünün üretimi bittiğinde size ürününüzün bittiğine ve kargolamak için hazır olduğuna dair tarafımız tarafından email gelecektir.Teslimat konusunda zaman kısıtlaması bulunan siparişleriniz için, kargo gönderim sürelerini göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

 

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.